Lada Josef (Hrusice 1887 - 1957 Praha)
Vánoce, signováno a datováno ve štočku Jos. Lada 48., barevná zinkografie/papír, 89 x 61,5 cm, poškozeno, sklo, poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |